Par mums

SIA “LIBEL” dibināts 2018. gadā un ir strauji augošs mežsaimniecības uzņēmums. Sadarbojamies gan ar vadošajiem meža nozares uzņēmumiem, gan fiziskām personām. Mēs piedāvājam kvalitatīvus mežsaimniecības pakalpojumus, kas nodrošina mūsu klientiem individuālu pieeju un garantiju, ka darbi tiks veikti ar augstu atbildības sajūtu.

No 2023. gada SIA “LIBEL” piedāvā zālāja pļaušanas pakalpojumus Cēsīs un tās apkārtnē (20km pilsētas radiusā). 

Pakalpojumi

Cirsmu stigošana

Piedāvājam cirsmu stigošanu ar dabā izcirstu, izkrāsotu un skaidri saprotamu vizūru starp virsotnēm. Pakalpojumā iekļauta cirsmas skice ar koordinātām. Stigojam ar Trimble GPS iekārtām.

Dastošana

Precīza mežaudzes krājas noteikšana uzmērot katru koku. Pakalpojumā iekļauta novērtējuma sagatavošana pa sugām ar Jums vēlamo sortimentāciju.

Robežstigu, kupicu atjaunošana

Palīdzēsim sakārtot Jūsu īpašuma robežas un robežzīmes jaunas inventarizācijas gadījumā, kā arī pie individuālas nepieciešamības.

Meža inventarizācijas plāns

Precīzs Jūsu meža apsaimniekošanas plāns turpmākajiem 20 gadiem, ko veic sertificēts taksators.

Jaunaudžu kopšana un stādīšana

Piedāvājam jaunaudžu kopšanu ar precīzas platības uzmērīšanu un atskaiti par mežaudzi pēc darbu veikšanas. Kā arī veicam meža stādīšanas darbus un stādu transportēšanu.

Zālāja pļaušanas pakalpojumi

Piedāvājam zālāja pļaušanas pakalpojumus Cēsīs un 20km radiusā (varbūt arī mazliet tālāk). Mums ir visa nepieciešamā tehnika un lieliska komanda, lai jūsu īpašums (objekts) tiktu nopļauts ātri un kvalitatīvi. 

Kā arī veicam citus ar mežsaimniecību saistītus darbus pēc individuāla pieprasījuma. Par visiem pakalpojumiem, to cenām un izpildes termiņiem interesēties rakstot vai zvanot mums

Atvērt sarunas logu
Varu jums palīdzēt?
Sveicināti,
Kā varam jums palīdzēt?